Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


AS "Latvijas valsts meži" (LVM) radījusi izglītojošu animācijas filmu "Iestādi savu nākotni".
 
Katru sekundi cilvēku skaits uz pasaules strauji pieaug un to veiktās darbības ietekmē zemi. Lai mūsu bērniem būtu zeme, kur dzīvot, gaiss, ko elpot, un vieta pārtikas audzēšanai, mums ir jāmācās salāgot savas ikdienas darbības un vajadzības ar tiem resursiem, kuri ir atjaunojami cilvēces spēkiem.
 
Koki ir vienīgie pilnībā atjaunojamie materiāli, kas turklāt uzsūc globālās sasilšanas "vaininieci" - ogļskābo gāzi jeb CO2. Koku daudzumu cilvēki var ietekmēt - palielinot to augšanas ātrumu un ikdienā biežāk izmantojot koksnes izstrādājumus. Koks ir otrs galvenais ogļskābās gāzes savācējs aiz pasaules jūrām un okeāniem.
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites