Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


“Bērna emocionālā audzināšana” ir vecāku izglītošanas un atbalsta grupa par bērnu no dzimšanas līdz 7 gadu vecumam.
Piedalīšanās apmācību grupā palīdzēs jums labāk izprast savu bērnu, uzzināt vairāk par bērnu attīstību un bērnu audzināšanas principiem, un tikt galā ar bērnu emocionālām vai uzvedības grūtībām. 
Nodarbību laikā tiks aplūkotas šādas tēmas:
1. Bērna attīstība un temperaments. 
2. Kā veicināt bērna ķermeņa kontroli un pozitīvu ķermeņa pašvērtējumu.
3. Ka veidot drošu piesaisti.
4. Kā veicināt bērna spēlēšanos un fantāzijas attīstību.
5. Kā veicināt valodas un komunikācijas spēju attīstību. 
6. Kā bērnā veicināt pozitīvu pašvērtējumu. 
7. Disciplinēšanas metodes, kas veicina emociju pašregulāciju un sirdsapziņas  attīstību. 
8. Kā veicināt bērna emociju pašregulāciju. 
9. Kā veicināt koncentrēšanās, plānošanas un problēmu risināšanas spēju attīstību. 
10. Kā veicināt sociālās kompetences, empātijas un gādīguma attīstību.
 
Nodarbības notiks otrdienu vakaros (17:30-20:00) vai sestdienu rītos (10:00-12:30), piesakoties norādiet Jums izdevīgāko laiku. Pirmā nodarbība notiks pirmajā otrdienā vai sestdienā pēc grupas nokomplektēšanas (par to tiks paziņots iepriekš). Plānotais dalībnieku skaits grupā ir 6-10 cilvēki (var nākt abi vecāki kopā).
 
Nodarbības notiks Ķeguma dienas centrā, Liepu alejā 1b, Ķegumā. Vienas nodarbības maksa 10.00 eiro (cenā iekļauti izdales materiāli, tēja/kafija). Kopējā maksa par kursu ir EUR 100, neatkarīgi no apmeklējuma. Maksājot divās daļās EUR 50.00 1. un 5. nodarbībā. Piedaloties abiem vecākiem – EUR 170.00 par kopīgu nodarbību apmeklējumu. Maksājot divas daļās EUR 85.00 1. un 5. nodarbībā.
Nodarbības vadīs sertificētas BEA programmas vadītājas Zane Mundure un Ilze Skrīvere. Sīkāka informācija un pieteikšanās grupai pa tālr.28373174 ,vai e-pastā: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites