Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunatne


Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē ikgadējo bijušo brīvprātīgo tikšanās pasākumu jeb ex-brīvprātīgo tikšanos š.g. 12. un 13. septembrī Ogres apkaimē, kurā satiksies visi, kuri devušies EBD no Latvijas un atgriezušies atpakaļ pēdējā gada laikā.

Esi piedalījies ES programmas "Jaunatne darbībā" vai "Erasmus+" apakšprogrammā "Eiropas Brīvprātīgais darbs" un īsāku vai garāku laiku kādā citā valstī veicis Eiropas Brīvprātīgo darbu, un nesen atgriezies Latvijā? Nezini, ko iesākt ar iegūtajām zināšanām, prasmēm un pieredzi? Nepieciešams atbalsts, lai reintegrētos sabiedrībā? Tad šis pasākums domāts tieši tev!

Tikšanās mērķis:
Nodrošināt bijušajiem brīvprātīgajiem laiku, telpu un nepieciešamo atbalstu, lai izvērtētu EBD projektu laikā gūto pieredzi, zināšanas un prasmes, kā arī motivētu brīvprātīgos turpmāk iesaistīties jaunatnes darbā (projektos, aktivitātēs, NVO sektorā) un lietderīgi izmantotu EBD iegūtās un pilnveidotās kompetences.

Ikgadējā tikšanās notiks pilnas 2 dienas, tāpēc svarīgi, lai tu varētu piedalīties abas dienas! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar programmas "Erasmus+" atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, savukārt ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz tev pašam/-ai.

Dalībnieku skaits ierobežots, šajā pasākumā piedalīsies ne vairāk kā 30 dalībnieki. Ja šādā aģentūras organizētā ex-brīvprātīgo pasākumā jau iepriekš esi piedalījies, tad otrreiz šādu pasākumu apmeklēt vairs nevari.

Piesakies, aizpildot anketu elektroniski līdz 2015. gada 28. augustam! http://goo.gl/forms/2ffdGzXrqP

Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi.

Papildu informācijai:
Maija Kolberga
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Eiropas Savienības programmu daļas projektu koordinatore
Tālr.: +371 67356256
maija.kolberga[at]jaunatne.gov.lv

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites