Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunatne


Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) līdz 9. septembrim īstenos sociāli izglītojošo kampaņu „Atmet BEZdarbību!”.

Tās mērķis ir motivēt jauniešus, kuri nestrādā un nemācās, izmantot projekta Jauniešu garantija priekšrocības – īsā laikā bez maksas apgūt kādu perspektīvu profesiju, tā ievērojami palielinot savas iespējas atrast darbu un saņemt konkurētspējīgu atalgojumu.

Kampaņa vienlaikus norisināsies visā Latvijā. Tās laikā tiks īstenota aktīva komunikācija digitālajā vidē, tostarp – sociālajos tīklos Draugiem.lv un Twitter, ko ikdienā aktīvi izmanto projekta mērķauditorija – jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem. Tāpat kampaņas atklāšanas dienā 13. augustā Rīgas centrā - Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra Origo, darbosies īpaša informatīvā telts, kurā ikviens interesents varēs saņemt informāciju par projektu Jauniešu garantija un iespējām kļūt par tā dalībnieku. Tiks radīta arī interaktīva infografika, kurā būs apkopoti praktiski padomi jauniešiem, kā sasniegt pašu uzstādītos mērķus, tā atraktīvā veidā aicinot viņus atmest bezdarbību un domāt par savu nākotni tagad un tūlīt.

Viena no projekta Jauniešu garantija būtiskākajām priekšrocībām – tā ļauj apgūt vairāk nekā 100 darba tirgū pieprasītākās profesijas bez maksas īsā laika periodā – gada vai pusotra gada laikā. Ir virkne papildu priekšrocību, ko var iegūt Jauniešu garantijas dalībnieki: stipendija no 70 līdz 115 eiro mēnesī, iespēja bez maksas dzīvot dienesta viesnīcā, apmaksāti ceļa izdevumi prakses laikā un citi labumi.

Vairāk informācijas: http://viaa.gov.lv/lat/es_fondu_projekti/jauniesugarantija/jaun_garantijas_jaunumi/?text_id=38430

Plašāka informācija par projektu un tā dalībnieku uzņemšanas nosacījumiem pieejama VIAA interneta vietnes www.viaa.gov.lv sadaļā “Jauniešu garantija”. Savukārt ar visām projekta Jauniešu garantija izglītības programmām var iepazīties nacionālajā izglītības iespēju datubāzē: www.niid.lv.

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites