Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunatne


CSDD un biedrība „Go Beyond”, sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju „If”, aicina 9. – 12. klašu audzēkņus piedalīties konkursā „Pārspēj CSDD reklāmu – 2015!”. Jaunieši aicināti izveidot videoklipu, kura temats ir „Velosipēdista uzvedība ceļu satiksmē”.

Kas Tev jādara? Izveido komandu (dalībnieku skaits divi līdz pieci cilvēki), rūpīgi izlasi konkursa nolikumu, uzfilmē video klipu par velosipēdista ikdienu, pievieno tam saukli un augšupielādē to www.youtube.com vai www.vimeo.com. Līdz 2015.gada 30.marta pulksten 23:59 nosūti saiti kopā ar aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un gaidi rezultātus. Video klipa ideja un scenārijs ir katras komandas ziņā – esiet radoši un pārspējiet izdomā CSDD reklāmas!
Kā vērtēs Tavu video klipu? Konkursa video vērtēs kompetenta žūrija, kurā darbosies CSDD, „Go Beyond” un „If” pārstāvji, kā arī Latvijā labākie reklāmu speciālisti un radītāji. Savu viedokli būs iespēja paust arī pašiem konkursa dalībniekiem, balsojot par, viņuprāt, labākajiem darbiem. Apkopojot žūrijas un konkursa dalībnieku vērtējumus, tiks noskaidroti trīs veiksmīgāko autoru komandas, kas saņems balvas no apdrošināšanas kompānijas „If”. Kopējais balvu fonds ir 600 EUR.
Konkursa nolikums, pieteikuma anketa, vērtēšanas kritēriji: http://goo.gl/5NqjVe.
Neskaidrību gadījumā jautā:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Piedalies un izmanto iespēju tikt sadzirdētam velosipēdistu vidū!
Par 2014.gada konkursu.
Šāds konkurss norisinās jau otro gadu. 2014.gada pavasarī konkursā „Pārspēj CSDD reklāmu” 10. - 12. klašu jaunieši tika aicināti  izveidot video klipu Jāņu kampaņai ar tēmu „Neļauj draugam sēsties pie stūres reibumā”. Kopumā konkursā tika iesūtīti 42 video klipi, bet labākā klipa autoru komandai bija iespēja redzēt un iepazīties, kā viņu radītā ideja pārtop reklāmas video klipā. Ar labākajiem video klipiem iespējams iepazīties šeit: http://www.draugiem.lv/csdd/gallery/?aid=53406745.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites