Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
"Dārzeņu festivāls" Rembatē
Kultūra > Atpūta
25.09.2021 11.00
Andrejam Pumpuram 180!
Kultūra > Atpūta
25.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunatne


Jaunieši no visas Latvijas ir aicināti piedalīties Narvesen rīkotajā konkursā Diena kā piedzīvojums.
Latvijā dzīvo ļoti daudz uzņēmīgu, gudru, talantīgu un drosmīgu, jauniešu, taču daudzus savas ieceres īstenošanas šķir tikai 1 solis – trūkst finanses. Lai sniegtu iespēju sevis attīstībai un pilnveidošanai,šogad pieciem jauniešiem no visas Latvijas katram būs iespēja saņemt finansējumu līdz 2000 EUR savu ieceru realizēšanai.
 
Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu 15 līdz 20 gadus veciem jauniešiem no visas Latvijas izaugsmes potenciāla apgūšanai, talantu attīstībai un ieceru īstenošanai. Diena kā piedzīvojums ietvaros jauniešiem tiks sniegta iespēja pierādīt sevi dažādās jomās, piemēram, mākslas, mūzikas, zinātnes, sporta, moderno tehnoloģiju u.c. jomās.No visiem pieteikumiem, žūrija katrā Latvijas reģionā (Rīga, Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale) izvēlēsiespiecus labākos pieteikumus, kas sacentīsies balsojumā, lai katrā reģionā viens talantīgākais un uzņēmīgākais jaunietis saņemtu līdz 2000 EUR sava talanta attīstībai un ieceru īstenošanai. 
 
“Jau divus gadus sociālā projektu konkursa Diena kā piedzīvojums, ietvaros Narvesen ir atbalstījis jauniešu organizācijas viņu centienos palīdzēt jauniešiem dzīvot aktīvi, realizēt idejas par sen kārotiem sporta laukumiem, nometnēm, jaunāko sporta inventāru un citiem projektiem, kas sniedz iespējas pavadīt brīvo laiku jēgpilni. Taču, lai iedvesmotu katru jaunieti sasniegt dzīvē vēl vairāk un attīstīt savu potenciālu vislabākajā veidā, šogad speram vēl vienu lielu soli, aicinot piedalīties jauniešus individuāli. Latvijā ir daudz talantīgu un spējīgu jauniešu, taču daudziem trūkst finanšu līdzekļu savu spēju realizēšanai un uzlabošanai. Daudziem šis konkurss būs iespēja mainīt savu dzīvi un uzlabot ikdienu,” par konkursu stāsta SIA Narvesen Baltija valdes priekšsēdētājaKatrīne Judovica.
 
“Ikdienā strādājot ar jauniešiem, pamanu daudz talantīgu cilvēku, kas, ja vien viņiem būtu tāda iespēja, varētu gāzt kalnus. Taču daudziem trūkst finanšu, turklāt nereti viņi piedzīvo bailes par neizdošanos, kas attur viņus spert pirmos soļus un izmēģināt visas iespējas. Tieši tāpēc, lai sniegtu iespēju pēc iespējas vairākiem, aicinām iesniegt pieteikumus ne vien pašus jauniešus, bet arī apkārtējos, kas pazīst kādu talantīgu jaunieti, kas ir pelnījis atbalstu. Tāpēc draugi, radi un skolas biedri – sarosāties un aicinām drosmīgu jauniešu meklēšanā iesaistīties arī jūs,” aicina Ilona Bičevska, jauniešu organizācijas Avantis direktore.
 
Pieteikties konkursam ir iespējams internetā konkursa mājaslapā www.narvesen.lv/piedzivojums , aizpildot pieteikuma anketu. Pieteikšanās notiek līdz 29. maijam plkst.23:59.Konkursam var iesniegt idejas, kas ir saistītas gan ar nepieciešamā inventāra iegādi (piem., mūzikas instruments, sporta forma), gan ar dažādu pasākumu apmeklējumu (piem., nepieciešamība finansiāli atbalstīt pieteicēja dalību kādā čempionātā), gan potenciālu attīstošu pasākumu apmeklējumu (piem., pieteicējam nepieciešams finansiāls atbalsts zināšanu līmeni paaugstinošie kursi, lai attīstītu savas spējas) u.tml.
 
Pieteikumus izskatīs un izvērtēs konkursa žūrija, kuras sastāvā irNarvesen valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica, jauniešu organizācijas Avantis direktore Ilona Bičevska un Radio 5 balss Karmena Stepanova.Viņi izvēlēsies piecus labākos jauniešu pieteikumus katrā Latvijas reģionā, kas laika periodā no 8. jūnija līdz 2016. gada 1. jūlija plkst. 12.00 tik virzīti interneta balsošanai, kur tālāk labāko pieteikumu katrā reģionā izvelēsies Latvijas iedzīvotāji.
 
Projektu organizē Narvesen Baltija kopā ar jauniešu organizāciju Avantis. Konkursu informatīvi atbalsta Radio Pieci.lvun izdevniecība Dienas Mediji.
 
Papildu informācija:
Juliana Maniševa
Projekta koordinatore
Mob.: +371 29784612
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites