Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunatne


Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs š.g. februārī aizsāka akciju “Šodien laukos”.
Akcija norisinās portālu facebook.com un draugiem.lv lapās “Šodien laukos” un tajā aicināti piedalīties skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Akcijas ietvaros visa gada garumā tiks organizēti ikmēneša lielie konkursi un lapu saturu veidos saistoša informācija par procesiem dabā, par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm un citiem ar vidi saistītiem jautājumiem. Gada nogalē, novembrī, aktīvākie konkursa dalībnieki saņems balvas – planšetdatorus vai, klases ekskursiju 1000 eiro vērtībā!
Dalībnieki var startēt gan individuāli, gan kopā ar visu klasi vai interešu izglītības kolektīvu, tāpēc aicinām jauniešu līderus aktīvi līdzdarboties un mudināt jauniešus iesaistīties!
Jau februārī tika izsludināta pirmā mēneša tēma - “PA PĒDĀM”- un konkursa uzdevums – izveidot fotostāstu no 5 pašu fotografētām fotogrāfijām saistībā ar mēneša tēmu. 1.uzdevuma izpildes termiņš ir 7.marts.
 
Aicinām iepazīties ar detalizētu konkursa ideju un pieteikt savas klases vai skolēnu dalību konkursā jau šomēnes!
Ar detalizētu informāciju var iepazīties:
•         Valsts lauku tīkla mājaslapā (pieejams konkursa nolikums un pieteikuma anketas) - http://laukutikls.lv/nozaru-apakssadalas/skolas
•         Konkursa oficiālajās lapās – 
www.draugiem.lv/sodienlaukos
www.facebook.com/sodienlaukos
Papildus jautājumus var uzdot konkursa organizatoriem, rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
UZ TIKŠANOS LAUKOS!
 
 
Baiba Bērziņa
Projektu vadītāja      
Lauku attīstības nodaļa
________________________________________
 
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
Tālr.:+371 63050220
Mob. tālr.:+371 27811676;
Fakss:     +371 63022264
E-pasts:   baiba.berzina.lv
Weblapa: www.llkc.lv; www.laukutikls.lv
 
 
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites