Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunatne


Apmācības paredzētas tiem, kas vēlas izstrādāt savu pirmo jauniešu apmaiņas projektu.
Galvenais mērķis ir sniegt starptautisku mācīšanās pieredzi jaunatnes darbiniekiem, lai attīstītu kompetences jauniešu apmaiņas projektu organizēšanā. Apmācības norisināsies Spānijā no 13. līdz 17. jūnijam. Pieteikšanās līdz 2016. gada 17. aprīlim.
 
BiTriMulti (BTM) apmācībām var pieteikties gan jaunatnes darbinieki, gan tie, kas jaunatnes jomā strādā brīvprātīgi, un vēlas izstrādāt savu pirmo starptautisko jauniešu apmaiņas projektu programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros.
 
Apmācību mērķi:                    
Iepazīstināt programmas jaunpienācējus ar „Erasmus+: Jaunatne darbībā”, uzsvaru liekot uz jauniešu apmaiņas projektiem;
sniegt individuālu un grupas mācīšanās pieredzi, mērķtiecīgi sagatavojot jauniešu apmaiņas projektu;
attīstīt nepieciešamās zināšanas, prasmes un attieksmi, lai veidotu jauniešu apmaiņas projektu, kas balstīts neformālās izglītības metodēs un aktivitātēs un ES jaunatnes programmu kvalitātes standartos;
iedrošināt dalībniekus analizēt savu mācīšanos, pašiem iepazīties un izmantot Youthpass savos projektos; šis sertifikāts veicina neformālās mācīšanās atzīšanu jaunatnes jomā;
ļaut veidot jaunas sadarbības, atrast projektu partnerus.
Programma
Apmācības ļauj mācīties darot, tās ir veidotas kā simulācija, kas papildināta ar radošajām darbnīcām, info sesijām, grupas dinamikas aktivitātēm, un noslēdzas ar izvērtēšanu.
 
Papildu informācija: BTM Infopack for Participants 2015.pdf
 
Pieteikties iespējams līdz 2016. gada 17. aprīlim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē
 
https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/bitrimulti-btm-multilateral-training-course-for-newcomers-in-youth-exchanges.5522/
 
Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem. Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu. Visas izmaksas tiks segtas no programmas „Erasmus+” līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 euro apmērā. Lai nodrošinātu programmas „Erasmus+” redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešus programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas: 1. kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
2. nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
3. sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas). Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!
 
Papildu informācija:
Vladislava Šķēle, 
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras 
projektu koordinatore, 
E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites