Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
"Dārzeņu festivāls" Rembatē
25.09.2021 11.00

Jaunatne

Apmācību mērķis ir sniegt jauniešiem nepieciešamās zināšanas par starpkultūru izglītību un veidot prasmes iniciatīvu attīstīšanā, sekmējot izpratni par sabiedrības daudzveidību.
Apmācības notiks no 2016. gada 19.  līdz 21. februārim viesu namā "Ezernieki", Līgatnes novadā.
Piesakies apmācībām līdz 2016.gada 10. februārim, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 12. februārim. Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu šeit: http://ejuz.lv/vidzemestarpkulturu
Apmācību uzdevumi:
noskaidrot starpkultūru izglītības lomu jaunatnes programmās;
izzināt starpkultūru izglītības kompetenču attīstību un to apgūšanas tehnikas;
izprast pārmaiņas, kas notikušas starpkultūru izglītības attīstībā;
-  veicināt jaunu iniciatīvu/projektu izveidi starpkultūru izglītības jomā.

Dalībnieku profils: jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kuri vēlas veidot projektus un iniciatīvas starpkultūru izglītības jomā. Apmācības paredzētas 22 dalībniekiem.

Apmācības vadīs: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras apmācītāji.
Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz/no apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Ginta Salmiņa, Rīgas run Vidzemes reģiona koordinators, tālr.: 29256888; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi