Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021

Jaunatne

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) piedāvā iespēju ikvienam Latvijā dzīvojošam jaunietim, vecumā no 13 līdz 25 gadiem kļūt par Strukturētā dialoga vēstnieku un piedalīties vēstnieku programmas aktivitātēs Latvijā un Eiropā.
Jauniešiem, kurus interesēStrukturētais dialogskā metode darbam ar jauniešiem pašvaldībās, līdzdalība Latvijas un Eiropas līmeņa pasākumos un vēlme izglītoties, iegūt pieredzi un jaunus draugus, pieteikšanās līdz 17.decembrim tiešsaistē: http://ejuz.lv/vestnieki

Jaunajiem vēstniekiem tiks nodrošināts: apmācības, dalība Strukturētā dialoga (SD) nacionālajā darba grupā, atpazīšanās zīmes un materiāli uzdevumu izpildei, iespēju būt Latvijas pārstāvim Eiropas Savienības jauniešu konferencē Nīderlandē, Maltā un Slovākijā, iespēja piedalīties apmācībās un pasākumos Latvijā un ārpus tās, līgums par dalību SD vēstnieku programmā, atbalsts un konsultācijas iespēja, apliecinājums un rekomendācijas par dalību vēstnieku programmā.

SD vēstnieku programmas aktivitātes norisināsies no 2016.gada janvāra līdz 2017.gada jūnijam. Programmas ietvaros jaunieši piedalīsies apmācībās 16.-17.janvārī, atklāšanas pasākumā 26.februārī, vismaz 5 popularizēšanas un/vai praktiskajos konsultāciju pasākumos dažādos Latvijas reģionos un 3 dienu noslēguma pasākumā 2017.gada vasarā. Vēstniekiem būs jāsagatavo vismaz 3 publikācijas, foto vai video stāsti par Strukturētā Dialoga V cikla tēmu un jāpiedalās TV un radio intervijās par Strukturētā Dialoga V cikla tematiku un rezultātiem.

Plašāka informācija ir pieejama LJP mājas lapā www.ljp.lv vai rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Informāciju sagatavoja:
Linda Kalniņa,
Latvijas Jaunatnes padomes
Mediju programmas direktore

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi