Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunatne


Sveicieni rudenī jauniešiem, kam tuva fotografēšana! Tev tā ir sirdslieta? Hobijs? Vienkārši paveicas nospiest podziņu īstajā mirklī? Derēs visi varianti!

Sūti savus foto līdz 18. oktobrim un kļūsti par Jauniešu foto kalendāra 2016 līdzautoru Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNFJIL) rīkotajā konkursā! 

 
Pirmā dzirdēšana?! Nekas, turpini lasīt! VNFJIL jaunieši jau otro gadu veidos stilīgu, jauneklīgu un foršu galda kalendāru, kurā visus 12 kalendāra mēnešus rotās Latvijas jauniešu iesūtītas foto. Domu uztvēri? Tev tagad jāver vaļā savas foto glabātuves, jāizvēlas līdz 10 labākajām (horizontālām!) foto katram gadalaikam un jāsūta tās mums uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. jo ātrāk, jo labāk! Nolikumu meklē – ej.uz/JILFOTO 
 
Gaidīsim oriģinālas, jautras, jauneklīgas un radošas foto - Tavi vasaras piedzīvojumi pludmalē, spraigas sniega kaujas ziemā, rudens pastaigas krāsainajos Latvijas mežos vai pavasarīga dabas mošanās. Un iespējams, tieši Tu kļūsi par vienu no 12 kalendāra līdzautoriem, kura foto rotās nākamā gada kalendārus! Gada izskaņā tos varēs iegādāties ikviens, kas vēlēsies, savukārt visas naudiņas aizies labdarībai!
 
Ja tomēr Tev tādu ‘’foto failu glabātuvīšu’’ vēl nav.. Tad paķert aparātu, kādu draugu (kopā vienmēr jautrāk, ne?) un dodies fotografēt Latviju rudens noskaņojumā – dabu, svētkus, pasākumus, radi savas klusās dabas kompozīcijas un iemūžini ko patiesi neaizmirstamu. Jo radīt ko jaunu un skaistu nekad nav par vēlu!
 
JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds.
 
***
ZIŅAS SAĪSINĀJUMS ĪPAŠIEM SLIŅĶIEM: Jauniešu foto. Tu. Sūti. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. 16. oktobris. Kalendārs. Līdzautors. Būsi. Tu. 10 foto. Viens gadalaiks. Horizontāli. Jauneklīgas. Oriģinālas. Gaidām. Pasteidzies!
 
 
Papildu informācija:
Samanta Berga, VNF Jauniešu ideju laboratorijas dalībniece
Konkursa “Jauniešu foto kalendārs 2016” koordinatore
Tālrunis: 26035182; e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
http://www.vnf.lv
 
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites