Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Kad esam jauni un skaisti, un liekas, ka tik daudz interesanta vēl jāpiedzīvo, tad ko viens otram novēlam svētkos un jubilejās? Parasti vēlam veiksmi darbā, laimi personīgajā dzīvē un protams – mīlestību. Gadi paskrien tik ātri, un nemanot pienāk laiks, kad galvenais vēlam veselību un dzīvot prieku.

Tad nu arī mēs - Birzgales pensionāru biedrības “Viršu laiks” dāmas - nolēmām sanākt kopā februāra pirmajā otrdienā un pašām par prieku sarīkot fotosesiju ar devīzi “Cepures dzīvespriekam”. Vai tad tikai top-modeles var fotografēties? Arī mēs to varam par prieku sev!

Un pasākums izdevās! Paldies mūsu tautas nama vadītājai Ritiņai, kura iekārtoja telpā pie kamīna romantisku stūrīti ar skaistām mākslīgām orhidejām, degošām svecēm kamīnā un pie tā. Tas veicināja tik mājīgu noskaņu! Nolēmām, ka šādai atmosfērai nepieciešams arī muzikāls moments. Ilze sarūpēja arī to. Un tā romantiskai mūzikai skanot, varējām pilnīgi ļauties patiesam dzīvespriekam!

Pēcpusdienas iesākumā Alda mums īsumā pastāstīja par cepurēm, kādas tās ir, kad un kā tās nesājamas, no kādiem materiāliem darināmas.Un tad sākās tā jaukākā un interesantākā nodarbe - cepuru pielaikošana un fotografēšanās - gan individuāli, gan grupiņās un arī visām kopā. Skanot jautriem smiekliem un interesantiem komentāriem, mērījām dažādās cepures un priecājāmies, skatoties spoguļos un viena otrā. Vēl apbrīnojām Dailas bez stellēm noausto plecu lakatu, kas tik jauki piestāvēja vairākām cepurēm un platmalēm.

Vispirms visas cepures ar dažādiem aksesuāriem novietojām nelielā izstādē. Kādas tik nebija galvassegas! Adītas un tamborētas, filca un salmu, platmales ar dažāda platuma malām, beretes un micītes, cepures un cepurītes ar lentām rotātas, ar spalvu pušķiem, plīvuriņiem un ziedu kompozīcijām. Nenopriecāties un nenobrīnīties! Bijām centušās, lai būtu interesanti. Vija dienas laikā uztamborējusi skaistu platmali ar lielām malām un puķi vienā pusē, kas bija tik noslēpumaini romantiska. Anna savai cepurei bija uztamborējusi un piešuvusi veselu puķu “dārzu”, kas atgādināja seno romantisko laiku dāmu cepures. Tad uz galvas dāmām bija pat galvassegas ar augļiem – vesels augļu dārzs! Ļoti interesantas bija Mirdzas adītās cepures kopā ar aksesuāriem- šalli un maucīšiem. Apbrīnojām arī kādu mazu “micīti”, kas bija piespraužama matiem, jo citādi neturējās galvā. Tā tik labi piestāvēja Guntai!

Tā, jautros smieklos, interesantos komentāros, laiks paskrēja tik ātri un pienāca šķiršanās brīdis. Bijām apmierinātas par izdevušos pasākumu, jo guvām dzīvesprieku mūsu ikdienai ilgākam laikam.

1
1
2
2
3
3
4
4

Birzgales pensionāru biedrības “Viršu laiks” dalībnieku vārdā – Ilze Zabarovska

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites