28. augustā Ķegumā notiks sporta un izklaides festivāls “Vīru Spēles 2021”.

● Streetbike Freestyle paraugdemonstrējumi plkst.10:00;

● Harley Stunt show (StuntFighters) Jānis Rozītis plkst.12:00;

● Boksa sacensības (atvērtais rings) amatieriem plkst.14:00 (no plkst. 12:30 – dalībnieku reģistrēšanās Ķeguma dienas centrā);

● Powerlifting SPĒKA NORA (MadAiss) plkst.13:00;

● Pasākuma muzikālais noformējums no DJ Aspirīns;

● Plkst. 21.00 Ķeguma parkā “Very Cool People”.

Pasākumu vadīs Ģirts Timrots.
Pasākuma laikā no plkst. 11:00-24:00 darbosies izbraukuma kafejnīca.

Atbalsta: Ķeguma pilsēta, ASTARTE NAFTA, MADAISS, Filmory, FightClub37, AA Reklāma;
Pasākumu organizē: Ķeguma pilsētas pārvalde, StuntFighters MC, MadAiss, Spēka Nora, Biedrība bērnu, jauniešu un pieaugušo kultūras un sporta aktivitātēm "ROKA"

Lūdzam ievērot visus valstī noteiktos ierobežojumus! Saudzēsim sevi un apkārtējos!
Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes nolūkos.
Sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, informējam, ka pasākums notiks līdz plkst.00.00.

Kontakti:

Vīrišķīga cīnīšanās nevils .c by Kronvaldu Atis

Ķeguma Tautas nama parka tirdzniecības teritorijas apmeklējums – bez ierobežojumiem, savukārt boksa un koncerta norises laikā, pie ieejas jāuzrāda derīgs Covid – 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Ņemot vērā epidemioloģiskos apstākļus valstī, lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai un ierobežojumiem kādi būs festivāla laikā www.kegumanovads.lv, jo svētku programma un ierobežojumi VAR MAINĪTIES vai tikt atcelti.