Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Pulciņi un Kolektīvi


Vadītāja:  Maira Līduma

Koncertmeistare: Ginta Eisaka

Nodarbību laiki:

Ceturtdienās: 19.00 - 21.30,
Sestdienās: 11.00 - 14.00.

 

 

 

 

 

 


Ķeguma jauniešu koris apvieno mērķtiecīgus, enerģiskus un dziedāt gribošus cilvēkus Mairas Līdumas vadībā. Kora pirmsākumi meklējami Ķeguma komercnovirziena vidusskolā, kur divu gadu laikā kolektīvs sevi pierādīja kā spēcīgu kori, izcīnot iespēju piedalīties XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos. Pēc šī lielā notikuma skolas absolventi izteica vēlmi turpināt dziedāt korī. Tad arī dzima ideja par Ķeguma kori – kolektīvu, kas apvienotu dziedāt gribošos cilvēkus no Ķeguma novada (un ne tikai). 2013.gada 7.septembrī pirmo reizi Ķeguma tautas namā tikās jaunieši, kuri atsaucās aicinājumam dziedāt Ķeguma jauktajā korī. Lai arī kora sastāvs ir mainījies, katrs kora dalībnieks ir spilgta personība, kas padara šo kori unikālu. Mēģinājumi vienmēr ir smieklu pilni un aizraujoši, kas uz pāris stundām ļauj aizmirst par ikdienas rūpēm. 2018.gadā jauktā kora kolektīvs ir aizvadījis savus pirmos kopīgos Dziesmu svētkus, kā arī atzīmējis savu piecu gadu jubileju. Kora vidū aizvien parādās jauni dalībnieki. Ķeguma jauktais koris “Lins” vienmēr priecājas par katru dalībnieku, kas vēlas pievienoties kora sastāvam!


 

 

 
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites