Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Pulciņi un Kolektīvi


Vadītājs: Juris Čakans

Koncertmeistare: Māra Sirmā

Nodarbību laiki:

Otrdienās: 20.00 – 22.00

Ceturtdienās: 20.00 –22.00

 

 

 

 

 

 


Kolektīvs dibināts 1989.gada 30.novembrī. Pirmajos pastāvēšanas gados tas darbojās Ķeguma pašvaldības Tomes Tautas namā, bet 1993.gadā kolektīvs pārnāk uz pašvaldības centru – Ķegumu. Spraigs darbs, daudz koncertu, tāds ir kolektīva darba ritms. Bet cik ilgi kolektīvs koncertēs bez vārda? 1996. gadā, braucot mājās no sadanča Trikātā, kolektīvs nolemj pieņemt Kadiķa vārdu. Vārds uzliek atbildību, un kolektīvs to ir pieņēmis ar visām tā īpašībām – vitāls, enerģijas pilns, ar lielām darba spējām, ar savu asumiņu, spītību un humoru. Un laikam jau tieši šo īpašību dēļ kolektīvs pastāv un ir kā viens vesels arī šodien.

„Kadiķis” savos 30 gados 6 reizes piedalījies Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos, dejojis Rīgai – 800, dancojis Vislatvijas vidējās paaudzes deju kolektīvu sadančos Liepājā, Gulbenē, Bauskā, Valmierā, Aizkrauklē, Rēzeknē, Skrīveros, Koknesē, Ādažos un Rīgā, ar labiem rezultātiem piedalījies deju skatēs un konkursos, aizdancojis uz citiem Latvijas novadiem un arī aiz Latvijas robežām – kā rezultātā kaldinājis pieredzi, rūdījies izturībā un ieguvis daudz draugu.

Divas reizes nedēļā – otrdienu un ceturtdienu vakaros no pulksten 20.00 līdz 22.00 Ķeguma Tautas namā kopā sanāk dažādu vecumu, profesiju un raksturu dejotāji, lai vadītāja Jura Čakana vadībā mācītos, attīstītu savu stāju un dejas soli, un izdejotu arvien jaunas deju horeogrāfijas, kā arī labi piemirstas vecās. Kolektīvs jebkurā laikā gaida arī jaunus dejotājus, kuri vēlas dejot, patīkami un lietderīgi pavadīt brīvo laiku aktīvu un pozitīvu cilvēku sabiedrībā. Kā saka mūsu vadītājs – neviens nav piedzimis ar māku staigāt, tāpēc arī dejot var iemācīties jebkurš!

Skaties arī www.kadikis.com


 

 

 
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites