Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Pulciņi un Kolektīvi


Vadītāji: Sarmīte Viļuma 

Koncertmeistars: Modris Krūmiņš

Nodarbību laiki:

Lielā grupiņa

Trešdienās: 16:00 –18:40

Mazā grupiņa:

Trešdienās: 16:00 – 18:40

 

 

 

 

 

 

 


Ķeguma tautas namā darbojas divas Popgrupas „Sienāži” grupiņas, mazā grupiņa, kurā dzied bērni no 4 gadu vecuma savu darbību sāka 2013. gada 7. septembrī. Popgrupas „Sienāži” lielajā grupiņā dzied sākumskolas vecuma bērni. Abi kolektīvi piedalās pasākumos, kas saistīti ar popgrupu konkursiem un dažādiem festivāliem (Latvijā, Lietuvā Polijā). Popgrupa „Sienāži” Ķeguma tautas namā darbojas jau 18. gadus un ir izauklējusi vairākas paaudzes mazo dziedātāju.Popgrupas „Sienāži” dalībnieki vienmēr sniedz pārdomātus, interesantus un skanīgus priekšnesumus. Mazie dziedātāji piedalās daudz pasākumos gan savā novadā, gan ārpus tā. No 6.- 7. decembrim 2013. gadā Polijā norisinājās vokālo grupu festivāls „Super mikrofon radia jard”, uz kura devās Popgrupas „Sienāži” lielākā grupiņa un mājās pārveda diplomu par izcīnīto 1. vietu.

            Popgrupas „Sienāži” darbības mērķi ir sekmēt katra dalībnieka emocionālo un intelektuālo attīstību, palīdzēt iestrādāt viņa radošās spējas, strādāt tā, lai katrs grupas dalībnieks spētu iesaistīties Latvijas mūzikas dzīves līdzveidošanā, kļūtu par aktīvu mūzikas klausītāju un pašdarbības vai profesionāla kolektīva dalībnieku.

            Popgrupas „Sienāži” uzdevumi ir attīstīt mazo mūzikas kolektīvu muzicēšanas tradīcijas, veicināt kolektīva radošo darbību un izaugsmes iespējas, veidot dalībniekos prasmi strādāt, uzstāties, brīvi muzicēt, uzvesties uz skatuves, nest Ķeguma novada vārdu ārpus Latvijas robežām.


 

 

 
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites