Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Pulciņi un Kolektīvi


Vadītāja: Dace Priedoliņa

Nodarbību laiki:

Bērnu un jauniešu grupām -  piektdienās no 14.00 - 18.00

Pieaugušo grupai - otrdienās no 19.00 - 22.00

 

 

 

 

 

 


Ģitārstudijas ansamblis Ķeguma Tautas namā darbojas no 2013. gada septembra, darbojas gan pieaugušo, gan jauniešu grupa. Šo ansambļu pirmsākumi meklējami idejā par Ģitārstudijas izveidošanu, kas radās jau gadu iepriekš, kad Ķeguma novada pašvaldība atbalstīja iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu „Ģitārstudijas izveide Ķeguma novada iedzīvotājiem”.

Ģitārstudija pie pasniedzējas Daces Priedoliņas pieejama visu vecumu interesentiem (bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem). Gada laikā audzēkņi apgūst pamatprasmes ģitārspēlē (arpēdžijas, ritms, nošu mācība) un iemācās savienot ģitārspēli ar dziedāšanu. Mācību gada noslēgumā ģitārstudijas dalībnieki parāda savas prasmes atskaites koncertā.

Pēc ģitārspēles pamatprasmju apguves ir iespēja iesaistīties kādā no Ģitārstudijas ansambļiem (pieaugušo grupa, jauniešu grupa (13 - 18 g.) regulāri apmeklējot mēģinājumus Ķeguma dienas centrā vienu reizi nedēļā.

Ansambļu dalībnieki paplašina savas zināšanas ģitārspēlē, apgūst dziesmu repertuāru, piedalās labdarības pasākumos, konkursos, svētku koncertos, muzikālajās ekskursijās un ģitāristu saietos.


 

 

 
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites