Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Pulciņi un Kolektīvi


Vadītāja: Jekaterina Pihtina

Nodarbību laiki:

Otrdienās: 15:00 – 17:00

Piektdienās: 15:00 – 17:00

 

 

 

 

 

 

 


No 2013. gada oktobra Ķeguma iedzīvotājiemir iespējaapgūt dejas mākslu pazīstamā deju studijā “TRIUMFS”. Ķeguma iedzīvotājiem un viesiem deju studija TRIUMFS” piedāvālieliskas iespējas izaugsmei un daiļradei, augstu pakalpojumu kvalitāti un deju stilu daudzveidību, draudzīgu atmosfēru, atsaucīgus un pieredzējušus deju speciālistus, interesantu un radošu dzīvi. Aizraušanās ar dejām ir ne tikai populāra, bet arī ļoti labvēlīga un veselīga mūsdienu modes tendence. Dejas palīdz izveidot slaidu, lokanu, harmoniski attīstītu ķermeni, atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, stiprināt fizisko izturību, attīstīt eleganci un prasmi graciozi kustēties.

Šobrīd bērnu un jauniešu grupa Ķeguma tautas namā ar prieku apgūst sporta dejas, ritmiku un šova dejas. Pēc trīs mēnešu trenēšanās no deju grupas darbības sākuma, bērnu un jauniešu deju grupa pārsteidza visus deju cienītājus ar krāšņu deju šovu TRIUMFA Ziemassvētku ballē un ieguva uzvaru Latvijas Sporta Deju Federācijas rīkotās sacensībās „Rīgas Atklātās meistarsacīkstes 2014”. Agate Vērīte ieguva 1. vietu, bet Daniela Ozoliņa, Estere Līva Logina un Estere Paula Paegle ieguva 2. vietas diplomus.

Deju studijas „TRIUMFS” bērnu un jauniešu deju grupa Ķeguma tautas namā ir maksas kolektīvs.Deju nodarbības vada sertificēta Latvijas Sporta deju federācijas trenere, šova deju grupas TRIUMFS horeogrāfe, režisore un mākslinieciskā vadītāja Jekaterina Pihtina.

Pieteikties deju nodarbībām var nosūtot pieteikumu ar Jūsu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai pa tālruni 29264995.

 

 

 
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites