Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Pulciņi un Kolektīvi


Vadītāja: Mirdza Dzerkale

Nodarbību laiki:

Piektdienās: 17:00 – 19:00

 

 

 

 

 

 

 


Ķeguma tautas nama Dāmu deju kopa „Rasa” sākusi darboties 2007. gada oktobrī.

Kolektīvā dejo 20 dalībnieces. Kolektīva dalībniecēm kopā būšana un dejošana ir kā sajūta, ka neesi viena, ka spēj just un smaidīt, spēj domāt un priecāties. Pietiek tikai ar pāris vārdiem, ko dalībnieces velta viena otrai, kas rada spārnotu sajūtu, kā ieiešanu citā dimensijā, un dzīve var sākties no jauna. Liela nozīme ir vārdiem, vārdiem, kuri nāk no sirds un aizķeras citā sirdī.

Šīm sievām liktenis pūrā devis dejas mīlestību, varbūt bez augstām deju izpildes iemaņām, bet dziļu pietāti pret visu apkārt virmojošo kultūras dzīvē. Deju kopas „Rasa” dāmas dejo tā, it kā uz viņām neviens neskatās, dzīvo tā it kā uz zemes būtu tikai svētku dienas. Deja ir saliedējusi un radījusi draudzīgu domubiedru kopu. Un cerību nākotnei dod tie jaunie asniņi, kas iespraucas kolektīva vidū.

Dejotājas tic, ka nāks jaunas dalībnieces, jo deja ir mūžīga!

Dāmu deju kopa „Rasa” ir ļoti pateicīga visiem, kas kolektīvam sniedz palīdzīgu roku un neaizmirstamas ir visas tās dejotājas, kas kādreiz ir bijušas kolektīvā!


 

 

 
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites