Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Tomes Tautas namā 5. martā izskanēja veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai “Tik nepareizi viss. Bet saldi…”

Tomes Dāmu vokālais ansamblis beidzot īstenoja savu daudzu gadu loloto sapni, satikties koncertā ar savu mīļoto dziesmu autori, dziedošo aktrisi Raimondu Vazdiku. Dziesmās un dzejā atklājām plašo emocionālo  sievietes jūtu pasauli. Svētku sajūtu uzbūra māksliniece Gunta Bergmane, pārvēršot tautas nama zāli greznā pilī.  Paldies Tomes Dāmām un vadītājai Ingrīdai Kleperei par izjusto dziesmu izpildījumu! Paldies Raimondai Vazdikai  par skaisto dziesmu materiālu un emocionālo priekšnesumu! Liels paldies mūsu vīriešiem - koncertmeistaram Antonijam Kleperim, skaņu un gaismas tehniķim Raitim Skujam un fotogrāfam Eduardam Purviņam! Paldies koncerta apmeklētājiem par labajiem vārdiem  un uzslavām pēc koncerta!

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
9
9
10
10
11
11
12
12

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites