Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Jau 10.martā aizsāksim sarunu ciklu Ķegumā!

Šoreiz pie mums viesosies ļoti aktīvi, enerģiski un jaudīgi viesi - Santa Veinberga un Agris Pikšens. Abiem mūsu viesiem ikdiena ir ļoti kustīga un arī profesionālā karjera saistīta ar cilvēkiem un sportu. No viņiem smelsimies iedvesmu kā atgriezt ikdienā enerģiju un pavisam vienkāršas ikdienas aktivitātes. Dzirdēsim Santas un Agra pieredzes stāstus par vietējās infrastruktūras uzlabošanu un iedzīvotāju iesaisti dažādos pasākumos.

Šī pēcpusdiena būs par sarunām, iepazīšanos un enerģiju!

Aicināts ikviens interesants jau 10.martā 16:00 Ķeguma tautas namā!

Lūdzam ievērot valstī noteiktos ierobežojumus! Ienākot Ķeguma Tautas namā jālieto medicīniskā maska vai respirators.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites