Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


No Saules pieskāriena
saplaukst ziedi,
no smaida sirsnīga
dzimst saulains prieks,
kas gaiši dzirkst
caur puteņiem un sniegiem
kā spārniem nes -
to skumjām neaizsniegt!

(Sarma Upesleja)


Saulains prieks dzimis Tomes pagasta bibliotēkā, īsi pēc svētā Valentīna dienas. Ir izlikta jauna foto izstāde “Ziedi manā dārzā”!  Autoram – fotomāksliniekam Ērikam Rācenim  - izstādi iekārtot palīdzēja Foto kluba ”Ogre” kolēģes – Ludmila Millere un Žanna Kalve. Minētie autori – mākslas fotogrāfi - Tomes bibliotēkā viesojas ik pa laikam, kopš 2016. gada.

Esam skatījuši un atmiņā saglabājuši Ērika Rāceņa foto izstādes “Mainīgā dabas elpa” (2016), “Ceļojumu piezīmes. Venēcija” (2017), “Nokrišņi pilsētā”(2019), “Pokaiņu stāsti” (2020), 3 autoru izstādi “Ai, tēvu zeme, stūru stūriem” (2021).

Ēriks, pacietīgais dabas vērotājs, savos darbos pārdomāti risina kompozīciju augstā tehniskā kvalitātē.

Nāciet aplūkot Ērika dārza ziedu foto un uzzināsiet, kādi ziedi sastopami autora dārzā.

Bibliotēkā ir pieejama literatūra par dažādiem dārza un savvaļas ziediem.

Ienākot bibliotēkā jāuzrāda sadarbspējīgs Covid – 19 sertifikāts, personas identitāti apliecinošs dokuments un jālieto medicīniskā maska vai respirators. Pirms izstādes apmeklējuma lūdzam sazināties ar bibliotēkas vadītāju Agitu Freibergu, zvanot uz tālruni - 27367766.
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites