Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Tomes Tautas namā no 18. februāra apskatāma Guntas Šmidres izstāde “Pavasara celmlauži”.

“Jau no bērnības atceros to īpašo, pārsteigumu pilno sajūtu, kad pēc garās, apnicīgās ziemas es noliecos un ieraugu pirmo zaļo zāles stiebru, pirmo māllēpi, pirmo vizbuli. Toreiz manas mazās roķeles to noplūc, sakārto glītā pušķī pašā mazākajā vāzītē un pasniedz mammai. Mammas sen vairs nav. Taču katru gadu es joprojām dodos meklēt pavasari… Arī mani ziema ir izsmēlusi. Mazās vibrācijas gaisā… Pirmie putnu treļļi. Un tad es ieraugu! Ir! Pirmā māllēpe, pirmais vizbulis, pirmā sila purene… Visā pirmajā mīt fascinējoši liels iedvesmojošs spēks. Drosme. Izaicinājums. Pirmie maina pasauli,” stāsta izstādes autore Gunta Šmidre.

Ienākot tautas namā,  jāuzrāda sadarbspējīgs Covid – 19 sertifikāts, personas identitāti apliecinošs dokuments un jālieto medicīniskā maska vai respirators.


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites