Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Kā ik gadu Birzgalē pie ēkām plīvo sarkanbaltsarkanie karogi. Arvien vairāk cilvēku pie apģērba svētku nedēļā nēsā sarkanbaltsarkanās lentītes. Tāpat arī kopīga himnas dziedāšana pirms koncerta ir kļuvusi par vienojošu tradīciju. Valsts svētki ir laiks, kad mēs jo īpaši izjūtam patriotismu.

18. novembra vakarā, godinot Latviju 103. dzimšanas dienā, Birzgales Tautas namā, aizvadīts Andra Ērgļa koncerts ‘’Sirdspuksti Latvijai”. Mūziķis izpildīja tautā iemīļotas un daudziem labi zināmas dziesmas, kuras dzirdot, koncerta viesi dziedāja līdzi.

Jāsaka, ka patiess prieks bija redzēt cilvēkus smaidām, jo pēc tik ilga laika, koncertu varējām baudīt klātienē.

1
1
2
2
3
3

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites