Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ikvienam novada iedzīvotājam ir iespēja līdz 2021.gada 17.novembrim izvirzīt kandidātus apbalvojumam „Ķeguma novada lepnums 2021”.

Ogres novada Ķeguma pilsētas pārvalde apbalvojumam aicina nominēt cilvēkus, kuri ir veicinājuši Ķeguma pilsētas, Rembates, Tomes un Birzgales  pagastu izaugsmi, attīstību, labklājību un atpazīstamību.

Apbalvojumu piešķir par sevišķiem nopelniem Ķeguma pilsētas, Rembates, Tomes un Birzgales pagastu labā, kas var izpausties valsts, kultūras, zinātnes, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbā. Par īpašiem nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Uz apbalvojuma saņemšanu var pretendēt gan Ķeguma, Rembates, Tomes un Birzgales iedzīvotāji, gan personas, kuras dzīvo citviet, bet viņu veikums ir tieši iespaidojis pilsētu un pagastus.

Līdz 2021.gada 17.novembrim pieteikumu apbalvojumam var ievietot Ogres novada Ķeguma pilsētas pārvaldes pastkastītē, Lāčplēša ielā 1, Ķegumā, aizlīmētā aploksnē ar norādi „Pieteikums apbalvojumam 2021” vai sūtīt elektroniski uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Pieteikumā jānorāda apbalvojuma pretendenta vārds, uzvārds, nodarbošanās, pamatojums kandidatūras izvirzīšanai, nopelnu un sasniegumu apraksts, kā arī īsa informācija par iesniedzēju (vārds, uzvārds, dzīvesvieta, tālrunis, juridiskām personām jānorāda uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs un juridiskā adrese).


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites