Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma jauniešu korim šis gada sākums ir bijis ļoti gaidīts un darbīgs un par vienu lietu kolektīvam ir patiesi liels prieks – Ķeguma jauniešu korim top jauni skatuves tērpi

 Meitenēm tās ir garas lina kleitas uz auguma, bet puišiem tās ir lina vestes un papildus klāt neatņemami aksesuāri – meitenēm josta ap vidukli, bet puišiem piespraužami tauriņi ap kaklu. Jaunie skatuves tērpi ir moderns risinājums salikumā ar tautiskiem aspektiem, sākot ar auduma izvēli un latvju rakstiem jostās un tauriņos. 
Jāpiemin, ka pašā darbošanās sākumā Ķeguma jauniešu koris bija bez skatuves tērpiem. Iepriekš kolektīvs izmantoja sarkanbaltos aksesuārus, ko varējām iegādāties pateicoties Pavasara labdarības izsolei. 
Jauno skatuves tērpu realizēšanā jau no paša sākuma piedalījās viss kolektīvs, sadarbībā ar šuvēju Daci Šīmani–Kalnozoli liekot kopā savas idejas un vēlmes par to, kā vēlētos izskatīties. Jaunais gads Ķeguma jauniešu korim gaidāms ļoti aktīvs, interesants un daudzsološs, tāpēc esam paši ļoti priecīgi un sajūsmināti par kolektīva jaunajiem skatuves tērpiem. Jaunie skatuves tērpi vēl pilnībā tikai top, lai jau pavisam drīz varētu kāpt uz skatuves citā – jaunā izskatā.
Lielu paldies Ķeguma jauniešu kora kolektīvs vēlas teikt Ķeguma novada pašvaldībai par sniegto atbalstu un piešķirto finansējumu, jauno skatuves tērpu darinātājai, lieliskajai šuvējai Dacei Šīmanei–Kalnozolai par ieguldīto darbu un laiku, lai jaunie skatuves tērpi izskatītos lieliski. Paldies, sakām arī Ķeguma novada iedzīvotājiem par piešķirto ziedojuma naudu mūsu pirmo aksesuāru iegādei. Un, protams, paldies visiem, kas atbalstīja un ir kopā ar mums. Uz tikšanos koncertos!
 
Laima Urbucāne,
Ķeguma jauniešu kora koriste
 
Ķeguma jauniešu koris ar diriģenti Mairu Līdumu, koncertmeistari Gintu Eisaku un tērpu šuvēju Daci Šīmani – Kalnozoli
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites