Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada dome 4. novembra sēdē pieņēma lēmumu par titula „Ķeguma novada lepnums 2015” piešķiršanu trīs personām.

Līdz šī gada novembra vidum iedzīvotājiem bija iespēja izvirzīt kandidātus „Ķeguma novada lepnuma 2015” balvai. Kopumā tika saņemti deviņi pieteikumi, kurus izvērtējot tika sadalīti attiecīgie apbalvojumi.

Par „Ķeguma novada lepnumu 2015” kļuva Mirdza Dzerkale, Juris Zīle un Vaclavs Griņēvičs. Mirdza Dzerkale ir deju kolektīva „Rasa” vadītāja, visu mūžu ir vadījusi deju kolektīvus un veltījusi savu laiku Ķeguma novada kultūras dzīvei. Juris Zīle ir tautas daiļamatu meistars, kurš savā mūžā uzbūvējis jau divus autentiskus vikingu kuģus. Vaclavs Griņēvičs ir aktīvs Ķeguma novada sporta dzīves organizators, kurš izaudzinājis vairākas sportistu paaudzes.

Ķeguma novada dome piešķirs arī atzinības rakstu Viesturam Teicānam, kurš šobrīd ir Ķeguma novada domes deputāts un ir finansiāli atbalstījis vairākus pagasta pasākumus kā arī aktīvi piedalījies sabiedriskajos darbos.

Ķeguma novada domes pateicību saņems Edgars Siliņš, Dace Priedoliņa, Ieva Lāce un Biruta Žagata. Edgars Siliņš ir Ķeguma novada sporta darba organizators, sava novada patriots un entuziasts, kurš daudz sava laika velta Ķeguma novada popularizēšanai, organizējot dažādas sacensības. Dace Priedoliņa ir ģitāru studijas un folkloras kopas „Graudi” vadītāja, lielisks pedagoģe un dziesminiece. Ieva Lāce ir Ogres mākslas skolas Ķeguma klases un mākslas studijas vadītāja, aizrautīga pasniedzējas un cilvēks, kurš spēj iedvesmot. Biruta Žagata ir Ķeguma novada pasta nodaļas vadītāja, ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs cilvēks.

Apbalvojumi tiks pasniegti 17. novembrī plkst. 19.00 Ķeguma komercnovirziena vidusskolā, svētku koncertā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites