Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Interešu Izglītībā


2014. gada 6. decembrī Kokneses mūzikas skolā notika X Starptautiskais P.Čaikovska konkurss, kurā piedalījās dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas mūzikas skolām.

Birzgales mūzikas skolas 3. klases skolnieks Valters Ruda ( skolotāja Sandra Siliņa) šajā konkursā ieguva ATZINĪBU „Labākais P.Čaikovska skaņdarbu izpildījums”. Valters atskaņoja divus Pētera Čaikovska skaņdarbus „Saldie sapņi” un „Mazurka”, kā arī Jēkaba Graubiņa „Tautiešam roku devu”.

Apsveicam

Valteru Rudu un skolotāju Sandru Siliņu

ar veiksmīgo dalību starptautiskajā  P.Čaikovska konkursā.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites