Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Vēl līdz 15. oktobrim ikvienam jaunietim ir iespēja pieteikties radošo darbu konkursam „Izstāsti man savu pasaules stāstu”.

Konkurss aicina Latvijas iedzīvotājus vecumā no 15 līdz 32 gadiem veltīt lielāku uzmanību attīstības sadarbībai - politikai, kuras mērķis ir nodrošināt cilvēka cienīgu dzīvi pasaulē. Attīstības sadarbība ir ne tikaisolidaritāte un palīdzības sniegšana, bet arī stāsts par to, kā mēs dzīvojam. Ikkatrs ar savu rīcību var ietekmēt savas un citu valstu attīstību.

Latvija cieši sadarbojas ar pārējām Eiropas Savienības dalībvalstīm, atbalstot nabadzības izskaušanu un miera nodrošināšanu vairāk nekā 150 mazāk attīstītajās valstīs, tostarp pašlaik sniedzot humāno palīdzību konfliktā skartajiem reģioniem Ukrainā.

Konkurss tiek organizētsEiropas gada attīstībai ietvaros. Šī tematiskā gada mērķis ir aicināt Eiropas iedzīvotājus domāt un iesaistīties konkrēta jautājuma risināšanā.

Radošais darbs var būt esejas, video, dzejoļa, kolāžas vai pat dziesmas formā. Radošo darbu kopā ar pamatojumu gaidām līdz 15. oktobra plkst. 23.59 uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.vai aicinām to publicēt sociālajos tīklos (Twitter, Facebook, Instagram), izmantojot mirkļa birkas #EYD2015 un #Pasaulesstasts.

Visradošāko un interesantāko darbu noteiks īpaši šim konkursam izveidota žūrija. Konkursa rezultāti tiks publicēti “Eiropas gads attīstībai 2015” mājaslapā https://europa.eu/eyd2015/lv/tell-me-your-world-story  un “Eiropas gads attīstībai 2015” Twitter kontā @Attist_sadarb līdz 30. oktobrim. Ar konkursa uzvarētāju un veicināšanas balvu ieguvējiem organizatoru pārstāvis sazināsies personiski.

Labākā darba autors, kas iegūs konkursa galveno balvu – ceļojumu uz kādu no Latvijas attīstības sadarbības partnervalstīm, un veicināšanas balvu ieguvēji tiks apbalvoti Eiropas gada attīstībai noslēguma ceremonijā novembrī.

Konkursu rīko Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un biedrība „Latvijas Platforma attīstības sadarbībai”.

Konkursa nolikumu skatīt: http://ej.uz/pasaules_stasts

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Dagni Dāboliņu pa tālr. 67812241 vai rakstot uz  -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Papildinformācija:

Dagne Dāboliņa

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel.: 26663683

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites