Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


2015. gada 27. augustā Ķeguma komercnovirziena vidusskolā notika Lielvārdes un Ķeguma novadu pedagogu jaunā mācību gada ieskaņas pasākums, kas pulcēja vairākus desmitus pedagogus un skolu vadītājus.

Pasākumā tika pārstāvēts plašs izglītības iestāžu skaits: Lēdmanes pamatskola, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola, Jumpravas vidusskola, pirmskolas izglītības iestāde „Pūt vējiņi” un „Zvaniņš”, Jumpravas mūzikas un mākslas skola, Lielvārdes novada sporta centrs, pirmskolas izglītības iestāde „Birztaliņa” un „Gaismiņa”, Ķeguma komercnovirziena vidusskola un Birzgales pamatskola.

Pedagogus ar jaunā mācību gada sākšanos sveica speciāliste izglītības jautājumos Sandra Čivča, Ķeguma novada domes izpilddirektore Nelda Sniedze un Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Jānis Āboliņš.

Pasākuma devīze bija „Attīstība, radošums, uzņēmība- ceļš uz kvalitatīvu izglītību”, kuru savā runā plaši apskatīja psiholoģe Aina Poiša. Viņa stāstīja par personīgo pieredzi, iespājām kā pedagogs var pilnveidot savu ikdienas dzīvi un veidiem kā visefektīvāk pievērsties skolēniem.

Izglītības iestāžu direktori, vadītāji un vietnieki pievērsās aktualitātēm akreditācijas procesā un izglītības iestādes pašvērtējumam, savukārt pedagogi apskatīja pētniecību izglīitības procesā un aktualitātes interešu izglītībā.

p7
p7
pedagogi1
pedagogi1
pedagogi2
pedagogi2
pedagogi3
pedagogi3
pedagogi4
pedagogi4
pedagogi5
pedagogi5
pedagogi6
pedagogi6

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites