Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


20. martā Ķeguma komercnovirziena vidusskolas skolēni viesojās Ķeguma novada pašvaldībā, lai iepazītos ar pašvaldības darbības principiem un ikdienas darbu.

Skolēniem bija iespēja iepazīties ar Ķeguma novada pašvaldības vēsturi, pašvaldības struktūru, sadzīves jautājumu risināšanas kārtību domē, novada prioritātēm un stratēģiskās attīstības plāniem. Bija iespēja satikties ar domes speciālistiem, redzēt viņu ikdienas darbus un uzdot sev iteresējošus jautājumus. Neizpalika arī uzdevumu veikšana - darbs pāros, uzdevums - atrast un iepazīt konkrēto Ķeguma novada domes speciālistu, lai pēc tam tālāk ar iegūto informāciju dalītos ar klases bierdriem. Pēc viesošanās pašvaldībā skolēni bija atraduši atbildes uz saviem jautājumiem par pāsvaldību un guvuši ieskatu tās ikdienas darbā, kurš ir visai sareģīts, kā atzina paši skolēni.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites