Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Šī gada 14. janvārī notika Montessori kabineta atklāšanas pasākums bērnudārzā „Gaismiņa”.

Montessori skolotājs bērnam iemācīs pašam darīt un pašam mācīties. Nodarbības paredzētas bērniem no 2,5 gadu vecuma.

Tas, ka kabinets atrodas pirmsskolas iestādē, ir lielisks risinājums , kas atvieglo nodarbību apmeklēšanas pieejamību laika ziņā- vienojoties ar vecākiem, bērni var apmeklēt nodarbības tepat bērnudārzā, vecākiem nav jārūpējas par bērnu atvešanu un aizvešanu. Tā kā kabinets ir apvienots ar mūsu iestādes logopēdisko kabinetu, logopēdei būs iespēja savā darbā izmantot arī Montessori materiālus. Sadarbībā ar Montessori skolotājām, organizēsim seminārus, lai mūsu pedagogiem radītu jaunus impulsus  un zināšanas savā darbā par bērnu patstāvīgās darbības priekšrocībām.

Aicinām visus darboties gribētājus, arī sākumskolas skolēnus nākt un apgūt zināšanas pēc šīs metodes, iepriekš piesakoties pie pedagogiem: skolotājas: Ineta Gunne tel.20633833 un Elīna Tolpežņikova tel. 25938384

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites