Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Birzgales pamatskolas telpās ir atklāts Birzgales kopienu centrs, kurā projekta ietvaros izveidotas kokapstrādes un keramikas darbnīcas.

Tajās aicinām darboties un pilnveidot savas prasmes gan skolēnus, gan pieaugušos. Skolēnu pulciņu apmaksai esam iedalījuši līdzekļus no skolas budžeta.

Darbnīcas ir aprīkotas ar moderniem darbgaldiem un iekārtām. Nodarbības kokapstrādē vada Ilmārs Priekulis, keramikā – Aina Zagorska. Darbnīcās varēsiet izgatavot priekšmetus gan savai lietošanai, gan pavairot tos lielākā skaitā, mācīties vai strādāt patstāvīgi.

Sākot ar 16. janvāri, piektdienās no plkst. 19.00 ir atvērta kokapstrādes darbnīca, no plkst. 18.00 darbojas keramikas darbnīca. Sīkāka informācija pa tālruni 65034137

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites