Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Sākot jauno mācību gadu, tehniski radošo darbnīcu organizators SIA „Aspired” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas zinātnes centriem Latvijas skolēniem piedāvā iespēju piedalīties konkursā „Izzini zinātni”.

Konkursā piedalīties var pamata un vispārējo izglītības iestāžu 8.-12.klašu skolnieki, kā arī profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi. Uzvarētājiem būs iespēja apmeklēt kādu no Latvijas zinātnes centriem.

Konkursa nosacījumi ir vienkārši – klases biedriem kopīgi jārada biznesa ideja vai inovatīvs risinājums problēmai, ar kuru viņi ikdienā saskaras. Par savu ideju vai risinājumu jāpastāsta 3-5 minūšu garā un atraktīvā video, minot arī motivāciju piedalīties konkursā. Uzfilmētais materiāls līdz 21.septembrim jāiesūta konkursa „Izzini zinātni” organizētājiem. Konkursā var piedalīties arī klašu apvienības.

Iesūtītos darbus vērtēs žūrija, kas būs Latvijas zinātnes centru pārstāvji. Rezultāti tiks paziņoti jau 24.septembrī. No katra Latvijas reģiona – Vidzemes, Latgales, Zemgales, Kurzemes un Rīgas reģiona – uz zinātnes centriem dosies vismaz viena pamatskolas klase, viena vidusskolas klase un viena klase no kādas profesionālās izglītības iestādes. Zinātnes centra apmeklējums ilgs vairākas stundas, kuru laikā jaunieši varēs izmēģināt visus zinātnes centra eksponātus, piedalīties un paši praktiski darboties aizraujošos eksperimentos un tehniski radošajās darbnīcās, kā arī iepazīties ar inovāciju un tehnoloģiju ekspertiem vai Latvijas uzņēmējiem.

 

Zinātnes centri, kas piedalās konkursā „Izzini zinātni” ir zinātkāres centrs bērniem „Zili brīnumi” Rīgā, bērnu zinātnes centrs „Z(in)oo” Cēsīs, izziņas un eksperimentu centrs „Lielvārdi” Lielvārdē un interaktīvais zinātnes centrs „Kurzemes Democentrs” Ventspilī.

 

Lai uzzinātu vairāk par konkursu, aicinām apmeklēt mājas lapu www.aspired.lv

 

Vairāk informācijas:
Ginta Galiņa
Projektu vadītāja

SIA "Aspired"

Birojs: Inženieru iela 101, Ventspils, LV-3601, Latvija
Tālrunis: +371 26078821; 63664910

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Web: www.aspired.lv

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites