Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Aicinām pieteikties dalībai daudzbērnu ģimeņu nometnē no 20.- 25.augustam "Izbaudīsim laiku kopā!"

Nometnē, sešu dienu garumā, iepazīsim skaistākās Ķeguma vietas un apskatīsim Latgales burvību, kā arī sportosim kopā ar biedrību SK “Birzgale” un iepazīsim aušanas pamatus kopā ar biedrības “Starptautiskais soroptimistu klubs “Ogre-Ķegums”” dalībniecēm.


Pieteikšanās pie Lienes Seržantes - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Būtu vēlams, lai nometnei pieteiktos dažāda vecuma bērni un vismaz 1 vecāks. Dalība nometnē ir bez maksas, vecākiem jānodrošina tikai nokļūšana uz pulcēšanās vietu Ķeguma komercnovirziena vidusskolā.  

Nometne notiek valsts un pašvaldības budžeta līdzfinansēta projekta“Ģimenēm Ķeguma novadā” (Nr.2/GIMEN/18/061) ietvaros.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites