Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


17.martā Ķeguma komercnovirziena vidusskolā notika Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde.

Komitejas vadītājs Imants Smirnovs bija sasaucis sēdi, lai kopā ar deputātiem iepazītos ar izglītības aktualitātēm. Par darbu mācību iestādēs stāstīja Birzgales mūzikas skolas direktors Laimonis Paukšte, Birzgales pamatskolas direktors Valentīns Pastars, VPII „Birztaliņa” vadītāja Anita Skosa, VPII „Gaismiņa” vadītāja Māra Andersone un Ķeguma komercnovirziena vidusskolas direktors Vladimirs Samohins. Kā arī ar aktualitātēm izglītības jomā deputātus iepazīstināja izglītības speciāliste Sandra Čivča.

Tuvojoties mācību gada beigām tika apspriesti aktuālie jautājumi par bērnu skaitu mācību iestādēs, izglītības programmām, iecerēm jaunajā mācību gadā un paveikto līdz šim.

DSC_0581
DSC_0581
DSC_0596
DSC_0596
DSC_0598
DSC_0598

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites