Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Dvēseli spēcinošā nometne „Laimīgā Zeme” notiks no 11. līdz 13.augustam Ogrē, Ogresgala z/s „Sprīdīši”.

Katrs no mums šajā dzīvē ir līdzīgs latvju pasakas tēlam Sprīdītis, kurā esam kā ceļotāji pasaulē ar mērķi nokļūt „Laimīgajā Zemē” jeb mājās. Veicot noteiktu ceļu un „uzlabojot sevi”, kas notiek atjaunojot savu dvēseli, ikvienam rodas iespēja kļūt Laimīgam visās Laimes izpausmēs. Kas varbūt laimīgāks par cilvēku, kurš staro no prieka, ir veiksmīgs it visā ko dara, izstaro mīlestību!
Esi gaidīts uz gaišu un iedvesmojošu tikšanos  Dvēseli spēcinošā nometnē „Laimīgā Zeme” no 11. līdz 13.augustam Ogrē, Ogresgala z/s „Sprīdīši”, kad sajūtot dabas harmoniju, atjaunojot dzīvības elpu, atgriezīsimies mīlestības un prieka sajūtā.

Ierodoties nometnē mūs sagaidīs Biodanza nodarbība „Satikšanās prieks".  Nometnē nakšņosim telts pilsētiņā. Pirmajā vakarā notiks kopīgs pikniks pie ugunskura, kuram gardumus sagādā jau iepriekš.

Katrs rīts iesāksies ar gonga skaņām un OM mantras/skaņas meditāciju, kam sekos Kundalini jogas nodarbība. Katru dienu notiks lekcijas/diskusijas par tēmām, kas noteikti katram no mums palīdzēs uzlabot un atjaunot sevī prieku, laimi, veselību un labklājību. Radošajā zīmēšnas darbnīcā iepazīsimies un izmēģināsim  zīmēšanas metodes, kas palīdz organizēt pozitīvas pārmaiņas dzīvē. Izkustināsim ķermeni Cigun nodarbībā un Gurdžījeva dejā, kas rada harmoniju starp ķermeni, prātu un emocijām.
Dziedāsim Latvju dainas Ievas Bērziņas vadībā. Veiksim velmju meditāciju „Debesīs iedegas sapņi”, kur velmes, cerības un sapņus koncentrēsim lidošajās gaisa laternās. Kopā ar Māri Pīlaci ļausimies dziedinošai meditācijai/ceļojumam Čakrafona skaņās.

Informācija:
facebook - Biedrība „Laimīgā Zeme”,
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
25464992 (Gundars)

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites