Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


No šodienas, 1. februāra, Ķeguma komercnovirziena vidusskolā ēdināšana tiek nodrošināta bez maksas visiem skolēniem.

Viens no jaunā – 2017. gada Ķeguma novada pašvaldības budžeta ierosinājumiem ir brīvpusdienu piešķiršana arī vidusskolas skolēniem, ko atbalstīja visi deputāti.

Līdz šim brīvpusdienas tika nodrošinātas līdz 9. klasei. 1.- 4. klašu skolēniem brīvpusdienas tiek finansētas no valsts budžeta mērķdotācijas, pārējiem brīvpusdienas finansē pašvaldība. Turpmāk bez maksas pusdienot varēs ikviens Ķeguma komercnovirziena vidusskolas un Birzgales pamatskolas skolēns vienu reizi dienā, uzrādot skolēnu apliecību, neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites