Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


9. septembrī notiks seminārs „Metodes un darba paņēmieni pedagoģiskā procesā ar bērniem, kuriem ir dažādi funkcionālie, tai skaitā autiskā spektra traucējumi. Atbalstošā komunikācija”.

Semināra mērķis ir aplūkot alternatīvās un atbalstošās (neverbālās) komunikācijas metodes un to pielietošanu, kas noderēs gan tiem, kuri jau pazīst vai audzina bērnus ar funkcionāliem traucējumiem, gan tiem, kuri vēlas sagatavoties, lai iepazītos ar šādiem bērniem un viņu ģimenēm.

Semināru programmu var aplūkot šeit.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites