Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija aicina 1.-9. klašu jauniešus piedalīties konkursos. Parādi savas radošās spējas, piedalies un laimē balvas!
 
Mana vārdnīciņa
 
Konkurss Mana vārdnīciņa aicina skolēnus no 1.-4. klasei izveidot savu ekonomisko terminu skaidrojošo vārdnīcu. Kopā ar skolotāju, vecākiem un vecvecākiem skolēni saviem vārdiem skaidro sociālo zinību programmas ietvaros apgūtos ekonomiskos jēdzienus. Vārdnīciņas apraksta daļu kopumā veido ne lielāku kā divas A4 lapas (skaidrojums un piemēri), skolēns var pievienot arī skaidrojošas ilustrācijas. Atcerieties, ka konkursā uzvar ne jau pareizāk skaidrotie termini, bet trāpīgākie skaidrojumi, kas liecina par bērna skatījumu uz pasauli, tādi, no kuriem var mācīties arī pieaugušie! Darbu JA Latvija birojā (vai sūtot pa pastu) var iesniegt līdz 22.martam.
 
Papīra formātā darbs jāiesūta pa pastu, norādot: vārds, uzvārds, klase, skola, darba vadītājs (skolotājs), kontakttālrunis, e-pasts. Pasta adrese: Junior Achievement Latvija konkursam ”Mana vārdnīciņa”, Audēju iela 15, Rīga, LV-1050
 
Biznesa pasaku konkurss
 
5.-9. klašu skolēni tiek aicināti sacerēt pasaku par ekonomikas un uzņēmējdarbības tēmām. Skolēns vai skolēnu grupa (3 skolēni) izveido Biznesa pasaku ar laimīgām beigām. Pasaku vērtēšanā piedalās žūrija, kas vērtē finansiāli drosmīgākās, kā arī uz jaunām idejām vērstās pasakas. Būtisks ir arī pasakas vizuālais noformējums. Biznesa pasakas saturu iesniedz elektroniski un papīra formātā.
 
Līdz 22.martam pasakas saturu iesniedz elektroniski ŠEIT!
 
Papīra formātā darbs jāiesūta pa pastu, norādot: darba nosaukums, vārds, uzvārds, klase, skola, darba vadītājs (skolotājs), kontakttālrunis, e-pasts. Pasta adrese: Junior Achievement Latvija konkursam ”Biznesa pasaka”, Audēju iela 15, Rīga, LV-1050
 
Informācija par Sociālās reklāmas konkursu varēs uzzināt no 25. februāra.
 
Lai uzzinātu  sīkaku informāciju par konkursiem – ienāc savā profilā www.ja.lv un sadaļā Finašu pratība iepazīsties ar  konkursu Nolikumiem.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites