Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


27. novembrī notiks vienas dienas izglītības un zinātnes darbinieku brīdinājuma streiks, kuru rīko Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA).

Protestā piedalīsies arī Ķeguma novada izglītības iestādes.

Par streika nepieciešamību ir lēmusi LIZDA, kura sadarbojoties ar Izglītības un zinātnes ministriju nav panākusi vienošanos atalgojuma izmaiņās pedagogiem. Šis ir tikai brīdinājuma streiks, pēc kura tiks lemts par tālāko rīcību.

Četras Ķeguma novada izglītības iestādes - Ķegumakomercnovirziena vidusskola, Birzgales pamatskola, PII „Gaismiņa” un PII „Birztaliņa” - pievienosies izglītības darbinieku streikam.

Izglītības iestādes, atbilstoši prasībām, ir brīdinājušas audzēkņu vecākus par streiku, kā arī noteikuši izglītības iestādes darba kārtību šajā dienā. Vecākiem, kuriem ir nepieciešamība, ir iespēja vest bērnus uz izglītības iestādēm, bet 27. novembrī mācību process, kā tas ierasts, nenotiks.

Ķeguma novada pašvaldības izglītības speciāliste Sandra Čivča skaidro, ka visās izglītības iestādēs skolas darbinieki atrodas savās darba vietās, bet mācību process nenotiek.Ja skolēni šajā dienā ierodas skolā, skolas darbinieki nodrošinās šo skolēnu drošību mācību iestādē.

Sandra Čivča uzsver, ka ļoti cer, ka attieksme pret bērniem, kuri būs aizvesti uz izglītības iestādēm, nemainīsies, jo katrs pedagogs tomēr ievēros profesionālo ētiku.

Kintija Sparāne,

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites