Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Siltas kājas mūsu dziedātājiem!

Pateicoties Ķeguma iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursam tika saadītas 30 jaunas kokvilnas zeķes 360 euro vērtībā. Zeķes tika adītas katrai dziedātājai atbilstoši -  tika ņemts vērā pēdas izmērs un kāju garums. Zeķes tika pieskaņotas stilizētajiem linu tautas tērpiem un pastalām. Dziedātājas jutās lepnas par vienoto izskatu. Tomēr, lai nezaudētu katras dziedātājas individualitāti atšķīrās ziedu vainadziņi.

Uz Rīgu devāmies 8.jūlija vakarā, lai kopīgi piedalītos atklāšanas koncertā Daugmalā un noskatītos krāšņo salūtu. 9. un 10.jūlijā visu dienu pavadījām mēģinājumos Mežaparka lielajā estrādē, neskatoties uz to, ka ikpalaikam lija lietus. Sestdien, 11.jūlijā, no rīta cītīgi dziedājām un gatavojāmies vakara ģenerālmēģinājumam. 12.jūlija rītā sapratām, ka svētki jau gandrīz beigušies un atlicis vairs tikai Noslēguma koncerts un varēsim doties mājup.

Šīs četras dienas paskrēja nemanot un cik ātri svētki pienāca - tik ātri tie arī beidzās!

Ar ko pašiem dziedātājiem asociējas pēdējie Skolēnu dziesmu svētki: „Pozitīvas emocijas, jauni draugi, neizgulēšanās, jaukie brīži kopā ar birzgaliešiem, draudzība, saliedētība un“Kāruma” somas.”

Darbs ir jāturpina, lai pēc 5 gadiem atkal dotos uz Rīgu un nu jau uz XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem!

Paldies Ķeguma Domei par atbalstu, protams, arī visiem skolēnu vecākiem un Ķeguma komercnovirziena vidusskolas kolektīvam!

5. – 12.klašu kora diriģente Liene Seržante

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites