Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Mēs aicinām Jūs piedalīties „LatSTE 2015” konferencē, kas šogad notiks Ķegumā 29. un 30. oktobrī.

Iepazīstinot Latvijas skolu un ar izglītības jomu saistītu institūciju, un uzņēmumu pārstāvjus ar nozares aktualitātēm, jaunākajiem risinājumiem, pētījumiem, kā arī izaicinājumiem nākamajiem gadiem.
„LatSTE” ir ikgadēja konference, kas norisināsies jau 18. reizi. Tas ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem Latvijas skolu tehnoloģiju jomā, un te ir vieta, kur satikties visām izglītībā iesaistītajām pusēm un veidot sadarbību, pulcējot aktīvus, ar izglītības jomu saistītus cilvēkus, iestādes un uzņēmumus, kas dalās pieredzē par paveikto, realizētajiem projektiem un jaunumiem izglītības tehnoloģiju jomā.

Mūsdienu tehnoloģijas pašas par sevi attīstību nerada. Izaugsme ir iespējama tikai tad, ja mēs spējam tās izmantot, atvieglojot darbu, padarot to efektīvāku.

Ekskluzīva iespēja Ķeguma novada iedzīvotājiem un ikvienam interesentam – tikai 30. oktobrī Ķeguma skolas izstāžu zāles apmeklējums no 10:00 līdz 13:00 ir bez maksas! Dažādu ražotāju stendos varēs iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām, idejām un ne tikai.

 

Uz tikšanos Ķeguma komercnovirziena vidusskolā!


Vladimirs Samohins,

Ķeguma KNV direktors

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites