Satiksme


No š.g. 20. aprīļa līdz novembrim noteiktās diennakts stundās  būs slēgta transporta kustība pār Ķeguma HES tiltu. Aktuālā informācija, vai tilts ir atvērts vai slēgts, ir apskatāma  tiešsaistē, kā arī redzama elektroniskajos tablo, kas ir izvietoti abpus Ķeguma HES tiltam.

Šobrīd turpinās Daugavas hidroelektrostaciju rekonstrukcija, kuras ietvaros notiek arī Ķeguma HES ūdens pārgāznes aizvaru nomaiņa.

Remontdarbu laikā no šī gada 20. aprīļa līdz novembrim tilts var tikt slēgts laika intervālos no plkst. 10.00 līdz 13.40 un no plkst. 21.00 līdz 5.00. Satiksmes autobusi un skolēnu autobusi kursēs saskaņā ar apstiprināto grafiku. Gājēju kustība pār tiltu netiks ierobežota. Apbraukšanas paredzēta šķērsojot Rīgas HES pa autoceļiem A5, P85 vai šķērsojot Pļaviņu HES pa autoceļiem P85, P87.

Ķeguma HES tilta slēgšanas grafiks no 06.12..2017. - 08.12.2017.

 

Papildus ir panākta vienošanās, ka situācijās, kad būvniekam nebūs nepieciešamība tiltu slēgt, vai arī par aktuālajām izmaiņām ārpus saskaņotā grafika, būvnieks sniegs operatīvo informāciju, kuru atspoguļosim Ķeguma novada mājas lapā – www.kegumanovads.lv.

 

Satiksmes organizācijas shēmu un tilta slēgšanas laikus ar Ķeguma novada pašvaldību, VAS “Latvijas Valsts ceļi” u.c. institūcijām saskaņo un īsteno būvuzņēmējs SIA “Latvijas Energoceltnieks”  un tā apakšuzņēmējs SIA “Tilts”.

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5884
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
95 %

Noderīgas saites