Projektu jaunumi

Par pienu un piena produktu lietošanu uzturā sabiedrībā valda dažādi, pat radikāli pretēji viedokļi – piena noliedzēji norāda uz tā nepiemērotību cilvēka organismam, savukārt atbalstītāji izceļ piena labās īpašības un augsto uzturvērtību. Lai nu kā -piens cilvēku mājās sastopams jau vairākus gadu tūkstošu.

20. oktobrī plkst. 10:00 Ķeguma dienas centrā aicinām uz tikšanos ar uztura speciālisti Lolitu Šelvahu, lai uzzinātu par pienu kā vērtīgu uzturvielu avotu, mītiem un patiesību par pienu, izrunāsim, kas ir kokosriekstu piens, sojas piens, mandeļu piens un ko ar tiem darīt, kā arī apskatīsim, kādu lomu spēlē piens dažādu slimību profilaksē.

Meistarklasē kopā ar uztura speciālisti gatavosim un garšosim dažādus piena ēdienus.

Pasākums ir bez maksas un tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekta „Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ķeguma novadā” (ID Nr.9.2.4.2/16/I/083) ietvaros.