Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Projektu jaunumi


Peldēšanai no mazotnes ir ietekme nevien uz vecāka un bērna sadarbības un drošības aspektiem, bet arī uz fizisko un garīgo attīstību kopumā. Ūdens palīdz iegūt labsajūtu kā maziem, tā lieliem.

Sākot ar septembra mēnesi vecāki tiek aicināti pietiekties mazuļu desmit nodarbību peldināšanas ciklam, kas tiks īstenots ESF projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ķeguma novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/083 ietvaros.

Nodarbības notiks piektdienās, Daugmales multifunkcionālā centra mazajā peldbaseinā, sporta pedagoģes Līgas Rudzītes vadībā.

· 10.00 - 10.20 mazuļi vecumā līdz 1 gadam (I grupa),

· 10.30 - 10.50 mazuļi vecumā līdz 1 gadam (II grupa),

· 11.00 – 11.25 bērni vecumā 1-3 gadi (I grupa),

· 11.30 – 11.55 bērni vecumā 1-3 gadi (II grupa).

Grupas tiks veidotas pēc saņemtajiem interesentu pieteikumiem, līdz ar to precīzu nodarbību laiku varēs uzzināt, pēc grupu komplektācijas beigām. Interesentus aicinām pietiekties līdz 24.augustam, rakstot e-pastu Ilzei Staģītei This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Pieteikumā norādot bērna vārdu un uzvārdu, vecumu mēnešos, vecāku vārdu un uzvārdu, e-pastu un telefona Nr., vai aizpildot pieteikumu: https://goo.gl/forms/JufuWDMsXG0gUG492. Nodarbības notiek ar bērna vecāka/aizbildņa līdzdalību.

Dalībnieku skaits ierobežots, priekšroku dodot tiem, kuri pietiekušies pirmie.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites