Tuvākie pasākumi
Foto izstāde “Pavasari gaidot”
Kultūra > Izstāde
No 20.02.2020 līdz 22.04.2020
Fotoizstāde "Pokaiņu stāsti"
Kultūra > Izstāde
No 09.03.2020 līdz 30.04.2020
Dziedošo ģimeņu 10.saiets - ATCELTS!
Kultūra > Koncerts
03.04.2020 18.00
Pavasara gadatirgus Birzgalē
Sabiiedrība > Tirgus
16.05.2020 09.00
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Uzņēmējdarbība


 

Nodarbinātības valsts aģentūras (turpmāk - NVA) filiāles visā Latvijā no 10.marta līdz 3.aprīlim pieņem darba devēju pieteikumus skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma (turpmāk  - Pasākums) īstenošanai.

Pasākums tiks īstenots no 1.jūnija līdz 31.augustam, tajā var piedalīties skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Darba devējiem, kuri piedalīsies pasākumā, NVA nodrošinās dotāciju skolēna mēneša darba algai, kā arī dotāciju darba vadītāja atalgojumam. NVA apmaksās veselības pārbaudi skolēnam, ja to paredz normatīvie akti par obligātajām veselības pārbaudēm, kā arī apdrošinās skolēnu pret nelaimes gadījumiem darba vietā. Savukārt darba devējam būs jānodrošina līdzfinansējums darba algai, nodokļu nomaksa un kompensācija skolēnam par neizmantoto atvaļinājumu. Skolēna mēneša atalgojumam par pilnu nostrādātu darba laiku jābūt vismaz valstī noteiktās minimālās algas apmērā – 430 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Sīkāka informācija par pasākumu pieejama NVA tīmekļvietnē: https://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=2&txt=6284&from=0

Darba devēji, kuri pieteikušies dalībai Pasākumā, un ir gatavi nodarbināt Ķeguma novada teritorijā deklarētus jauniešus, varēs pieteikties arī Ķeguma novada pašvaldības līdzfinansējumam darba vietai skolēnam komersanta uzņēmumā vienu kalendāro mēnesi vasaras periodā 25% apmērā no valstī noteiktās minimālās algas, saskaņā ar “Skolēnu nodarbinātības organizēšanas vasaras brīvlaikā Ķeguma novadā” nolikuma prasībām. Pašvaldība pieteikšanos līdzfinansējuma saņemšanai izsludinās maija sākumā.

Lai iegūtu plašāku informāciju par pašvaldības piedāvātajām iespējām, lūdzam sazināties ar Ķeguma novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāju Daci Soboļevu: tālr. 25427473; e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites