Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Uzņēmējdarbība


Latvijas iedzīvotāju vidū iecienītā mājokļu garantiju programma no marta ar jauniem nosacījumiem būs pieejama arī jaunajiem speciālistiem.

-Akcelerācijas fondi komandu izvērtēšanu un uzņemšanu sāks 2018. gada 1. pusgadā. Fondi jau šobrīd gaida trakas, bet pelnošas idejas!

-Tālākajām uzņēmumu attīstības stadijām startēsim sēklas un sākuma, kā arī izaugsmes kapitāla fondus, kas jau ir atlasīti iepirkuma procesos un gatavojas darbības uzsākšanai. Visi fondu pārvaldnieki jau šobrīd ir atvērti idejām, viņu kontakti ir pieejami ALTUM mājas lapā.

REĢIONĀ

-Lielāko pērnā gada kredītu garantiju 3 miljonu eiro apmērā izmantojis viens no IT nozares flagmaņiem – Squalio. Tā ļāvusi piesaistīt 8 miljonu eiro finansējumu no bankas Citadele uzņēmuma mākoņpakalpojumu risinājumu, licencēšanas pārvaldības kompetenču centru un IT pakalpojumu attīstībai, lai iekarotu aizvien jaunas Eiropas un Vidējo Austrumu valstis.

-Rīgas Dzirnavnieks, pateicoties ALTUM eksporta garantijām, savas gardās „Herkuless” pārslas un citu produkciju tagad eksportē droši uz tādām eksotiskām valstīm kā Alžīra, Maroka, Gruzija, Saūda Arābija, Dienvidāfrika un citas.

-Jaunais Tukuma uzņēmums Moderum pāris gadu laikā vērienīgi audzis – top mēbeles vairākiem jaunajiem nekustamā īpašuma projektiem, Rīgas Lidostai, Veselības centram 4, Latvijas Balzāms u.c. klientiem. Ar Starta aizdevuma palīdzību iegādātas ražošanas iekārtas, un vēlāk arī paplašinātas ražotnes telpas.

-Rīgā atdzimst vinila skaņuplašu iespiešanas tradīcijas – kāda uzņēmīga ģimene pārcēlusies no Krievijas uz dzīvi pie mums Latvijā, un ar Starta aizdevuma palīdzību izveidojuši ražotni Semikols Record Pressing.

Par šīm un citām jaunākajām aktualitātēm no ALTUM varat lasīt šeit.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5884
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
95 %

Noderīgas saites