“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Fotoizstāde "Mums blakus"
Kultūra > Izstāde
No 04.09.2020 līdz 30.10.2020
A. Zagorskas izstādes Tomes bibliotēkā
Izzinošs > Atpūta
No 01.10.2020 līdz 31.10.2020
Ķeguma novada nevalstisko organizāciju atbalsta fonds
Sabiiedrība > Pašvaldība
No 27.10.2020 līdz 16.11.2020
Ēdiena gatavošanas meistarklase - ATCELTS!!!
Izglītojošs > Seminārs
31.10.2020 10.00

Novada ziņas - front page

Notiks pirmais EXIT RĪGA apmācību seminārs tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Pierīgas tūrisma reģions EXIT RĪGA aicina uz pirmo, no kopumā diviem, apmācību semināriem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Semināra galvenā tēma būs vienots tūrisma piedāvājums Pierīgā un tas norisināsies š.g. 28.oktobrī no pl.10.00 jaunatklātajā kultūras centrā „Ulbrokas Pērle” (Institūta iela 3, Ulbroka, Stopiņu novads).

Apmācību seminārs ir būtiska LEADER sadarbības projekta „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitāte, lai šādā veidā sniegtu iespēju vietējiem uzņēmējiem gūt jaunas zināšanas par sev aktuālām tēmām. Jau iepriekš ziņots, ka projekta sākumposmā tapa pats tūrisma reģiona zīmols EXIT RĪGA, kas apvieno 14 Pierīgas novadus. Apmācību semināri ir projekta aktivitāšu turpinājums.

Semināra pirmā daļa būs veltīta pieredzes stāstiem, lai iedvesmotos gan no pašvaldību paveiktā nozares stiprināšanā, gan uzņēmēju entuziasma nepadoties darboties, arī epidemioloģiski sarežģītajos apstākļos. Pasākuma turpinājumā par praksi LEADER projektu īstenošanā pieredzē dalīsies „TŪRISMS KOPĀ” projekta vadītāja Aiva Vancāne un „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” projekta vadītājs Juris Žilko. Rīgas Plānošanas reģiona pārstāvis Edgars Ražinskis klātesošos iepazīstinās ar savu redzējumu par Pierīgas sadarbības potenciālu, bet Ekonomikas ministrijas pārstāvis prezentēs „Tūrisma vīziju 2021+”. Apmācību semināra otrā daļa būs veltīta praktiskām iemaņām – veiksmīgu marketinga aktivitāšu veidošanai socilālo tīklu platformās, savukārt, noslēgumā plānots darbs grupās par tūrisma nozarei aktuāliem jautājumiem un nākotnes izaicinājumiem.

Dalība seminārā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos līdz š.g. 26.oktobra pl.16.00, aizpildot tiešsaistes anketu šeit.

Pasākums notiks klātienē, ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, bet tam varēs sekot līdzi arī attālināti.

Informāciju sagatavoja:
Aiva Vancāne
t.26191044

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.
Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.