“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Izstāde "Sociālie tīkli"
Kultūra > Izstāde
No 16.06.2020 līdz 15.07.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
“Rembates sporta svētki 2020”
18.07.2020

Ķeguma novads, sadarbojoties ar 14 Pierīgas novadiem, šogad pirmo reizi organizē velo orientēšanās sacensības zem vienota nosaukuma un vizuālās identitātes - EXIT RĪGA, kas izstrādāts pateicoties  biedrības “Pierīgas partnerība”  atbalstītam LEADER projektam “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” , kas izstrādāts Eiropas Lauksaimniecības fonda, Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros. Orientēšanās posms Ķeguma novadā notiks no 1-5.jūlijam.

Kā noritēs sacensības un kas jādara, lai piedalītos:

• Lai piedalītos aktivitātē, nepieciešams telefonā lejupielādēt aplikāciju Qrenteerings;

• Reģistrēšanās sacensībām šeit;

• Vairāk informācijas par piedalīšanos un biežāk uzdotie jautājumi meklējami mājas lapā un šeit;

• Nolikums ar noteikumiem atrodams šeit;

• Piedalīties sacensībās var ikviens bez vecuma ierobežojuma;

• Piedalīties var vienā vai visās kārtās;

• Vienā komandā var būt vienas ģimenes locekļi, pāris vai 2 draugi, lai ievērotu visus noteiktos pulcēšanās ierobežojumus;

• Katrā kārtā starp visiem finišējušiem dalībniekiem tiks izlozēts viens dāvanu grozs, ar kura ieguvēju sazināsimies personīgi.

EXIT RĪGA orientēšanās kārtas jau norisinājās Lielvārdes, Stopiņu  un Baldones novados. Ogres, Ikšķiles, Ropažu, Stopiņu, Salaspils, Baldones, Ķekavas, Mārupes, Babītes, Olaines, Ādažu un Garkalnes novadu kārtas vēl tikai norisināsies.

Sacensību nolikums un visa informācija par norisi ir  publicēta sociālo tīklu facebook kontā https://www.facebook.com/exitriga/.

Kārtai noslēdzoties, tiks izlozēts pārsteigumu dāvanu grozs, kurā būs garšīgi labumi un interesantas vietējo uzņēmēju ražotās un gatavotās lietas no mūsu atbalstītājiem SIA CADE, Z/S Zarumi, SIA Kiwideco, Candle factory, Zanes Paegles Mājas zefīri. Būs arī piemiņas balviņas no Ķeguma novada pašvaldības.

Lai veiksmīgs starts, interesanti un piedzīvojumiem bagāti iespaidi arī Ķeguma novada posmā!

Ieva Vējone
Projektu vadītāja